Dobra teta logo božični

Šola za starše: Prisluhnili smo odličnemu predavanju prof. Benjamina Vogriča

Pred časom smo v našem vrtcu pri otrokih zaznali izzive na govorno - jezikovnem področju, zato smo se že v preteklem letu strokovni sodelavci vrtca izobraževali na tem področju.

Letos smo v želji, da bi izkušenj in strokovnih znanj bili deležni tudi naši starši, odličnega govorca, profesorja surdopedagogike in logopedije, mobilnega logopeda na Zavodu za gluhe in naglušne v Ljubljani, svetovalca in predavatelja g. Benjamina Vogriča povabili na našo Šolo za starše, ki je potekala danes popoldne v prijetnem okolju Mestne knjižnice Kranj.

Predstavil nam je odlične, enostavne vzorce ter primere o tem, kaj se na govorno - jezikovnem področju dogaja v določenem starostnem obdobju otrok. Še posebej je izpostavil stvari, na katere moramo biti pri govoru otrok pozorni.

Odlično predavanje logopeda Benjamina Vogriča smo pospremili z gromkim aplavzom! Navdušil je vse navzoče in zagotovo bomo ideje ter vodila, ki smo jih dobili danes, s pridom uporabili v praksi.

IMG 3044

Se vidimo na prihodnji Šoli za starše!

Arhiv novic