Dobra teta logo božični

Praznovanje Dobre tete v znamenju smeha in zabave

Tudi naša ekipa se je poveselila in zabavala ob praznovanju že pete obletnice našega vrtca. Iz povsem male ekipe smo zrasli in se okrepili tako po številu vseh vzgojiteljic, vzgojiteljev in pomočnikov kot po znanju, izkušnjah in doživljajih.

Tako nas je že kar 20, dnevno pa se pri nas varuje (in neznansko zabava) že skoraj 150 otrok!

IMG 6923

Ob petem jubileju smo tako obiskali dom za starejše in jih razveselili s petjem, plesom in se tudi nasmejali ob njihovih prigodah in zgodbicah.

20161028 162044

Nadaljevali smo veselo druženje na bowling stezah in se pomerili v tekmi natančnosti in mirnosti naših rok. Obujali smo spomine in se čudili, kako hitro je minilo toliko let, pa tudi kako velika družinica smo sedaj že. Ob sladki torti smo pa tudi nazdravili in si zaželeli še veliko uspešnih let delovanja, zagona za nove zmage in razigranih otrok. Ponosni smo, da smo del tako simpatičnega kolektiva in da lahko prav vsak dan našo energijo ter dobro voljo prelivamo v nove in nove norčije, ki jih ušpičimo skupaj z našimi najmlajšimi.

IMG 6915

Na zdravje, Dobra teta! :)

 

Arhiv novic